Hakkımızda

Yabancilar.org, Türkiye'deki yabancıların her türlü yasal ihtiyacını karşılamak ve hukuksal konularda tam destekli danışmanlık vermek amacıyla kuruldu. 15 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla, yurtdışına yatırım yapmak isteyen ve halen yatırımları olan iş adamlarına gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini sunan Yabancilar.org, Türkiye'de bu konudaki büyük bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Yurtdışı için her tür seyahat, turistik ve eğitim amaçlı vize işlemlerini zahmetsiz, en kısa yoldan ve en ekonomik biçimde hayata geçiren şirketimiz artık yurtiçinde de yabancılara aynı hizmetleri sunacaktır.

Bünyemizde ayrıca, uluslararası saygınlığı ıspatlanmış ve güvenirliği tam olan tercümanlık hizmetleri de verilmektedir.
Şirketimiz, konusundaki bilgisi ve geniş çevresi ile müşterilerimizin yabancı ülkelerde kendilerini evlerinde gibi güvende hissetmelerini sağlar ve çalışmalarını en yüksek düzeyde verimli hale getirecek ortamları hazırlar. Ayni şekilde, Türkiye'deki yabancıların da kendilerini evinde hissetmelerini, kendisine yeni bir misyon olarak seçmiştir.

Devlet düzeyinden, sokaktaki problemlere dek, değişik türdeki her çeşit ihtiyacın olabildiği durumlara yüksek kalitede hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan ekibimiz, hukuk danışmanlığından, her tur vize problemine ve çözümlerine; gereken evrak tedarikleri ve onaylamalarından, her dilde yeminli tercümeye dek geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Tüm bunları yaparken, müşterilerimiz ile birlikte çalışmayı esas alır ve iş bitirici çözümler üretir.

Şirketimiz, itibarlı, kendilerini ıspatlamış bir yönetime ve hızlı, genç ve dinamik uzmanlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Herkes bir takım halinde birbiri ile uyumlu şekilde simültane çalışır. Titizlikle uyguladığımız hizmet kalitesini, insan kalitesiyle birleştirerek oluşturduğumuz ekibimiz sizlere ilgilendiğiniz uyruk, ülke ve konu hakkında tam ve doğru bilgiler sağlayacak, ülkenin ve prosedürlerin bürokratik, sosyal ve ekonomik ortamını tanıtacak, deneyimleri ve kendi alanlarındaki uzmanlıklarıyla kalite anlayışına yönelik bir iletişim sistemi sergileyecekler, çözümler üreteceklerdir. 

Şirketimizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de hizmet öncesinde ve esnasında olduğu kadar, sizler için özveri ve memnuniyetle yaptığımız "hizmet sonrası" çalışmalarımızdır. Vize işlemlerinizden sonra karşılaşılabilecek sorunları göz önünde bulundurarak, Türkiye'nin bir çok bölgesinde özenle seçtiğimiz avukat, muhasebeci ve danışmanlarla işlerinizi daha verimli gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

 

Kısaca, "felsefemiz, aldığımız işi bitirmek ve müşterimizin güler yüzü ve mutluluğudur" diyebiliriz.  Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.